Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Wątek: aktualizacja - GANG

Władca istnień Awatar Blood Reaven
    Mieszka w
    na skraju świata

Ausrufezeichen aktualizacja - GANG

proponuje o zwiększenie plusów albo obniżenie ceny za członków gangu...
    aktualna oferta jest tak nieodpowiednia, że nawet pieniędzy w grze mi na nią żal jest...
    a uważam, że nie ma sensu tworzyć czegoś, z czego nie będzie korzyści.

Blood Reaven

Uczeń Awatar Fumikoo
    ja poki co to wykupiłam tego jednego za kase, co daje 2% szansy na item w misji ( od 4 dni próbuje dropnac energy drinka bez powodzenia) ;p jak uzbieram to kupie nastepnych dwóch, tez za kase bo złota szkoda i zobaczymy czy to cos poprawi ;p
    odnosnie cen, to faktycznie z księzyca wziete ;p
    a odnosnie bonusów , to nie dosc ze masakrycznie drogie to jeszcze praktycznie nic nie daja :
    1. zacznij z 2% zycia na wojnie .... co to jest 2% xD szkoda złota
    2.10% szansy , ze nie stracisz kasy po przegranym pojedynku .... kto atakuje majac duzo kasy ... a jesli juz sie atakuje jak sie ma kase, to napewno nie takich z ktorymi sie przegra xD no i raczej malo osob gromadzi pieniadze na koncie, tak zeby duzo mogl stracic, wiec wg mnie szkoda złota.
    3.5% wiecej od przeciwnikow w pojedynkach ... niby fajnie , ale czy okreslenie pojedynki odnosi sie tez do survivalu, misji i wojen gangow ? czy tylko do pojedynkow z graczami ? No i to 5% kosztuje 2 tys zł .. to juz lepiej sie złozyc rodzinnie i kupic bonus na kase ... bo 10% kosztuje u mnie 7 tys , co w przeliczeniu na osobe daje po 350 złota ;p czyli lepiej zeby kazdy wydal po te 350 złota, niz 2 tys , a i bonus bedzie wiekszy bo 10% a nie 5% ... czyli ogolnie rzecz biorac szkoda złota ...
    4. Jeden dodatkowy pojedynek dla kazdego gracza ? co to w ogole znaczy ... że można atakowac osobe XXX 4 razy dziennie ? ogolnie to nie jestem az tak wstrętna zeby kopac ludzi po 4 razy dziennie ... no i wiadomo szkoda złota ...

Czyli podsumowujac, bonusy słabe, a kosztują za dużo . Wiadomo, że znajda sie osoby, którym nie bedziesz szkoda wydac miliard na gre, zeby kupic sobie bonusiki , ale mi , biednej studence z pewnoscią bedzie na nie szkoda złota . Bardziej opłaca sie wydac kase na drinki .

Zgadzam sie z Blood Reaven, że bonusy powinny być wieksze, ew mniej kosztować , bo to co teraz jest to klapa na maxa jak zwykle ;p

Editt: robie misje i owszem, czesciej spotykam jakies itemy, ale co to za frajda, jezeli sa gorsze od moich ... chyba tylko taka ze więcej kasy wpadnie xD czyli ogolnie lepiej wydac kase na goscia , który daje wieksza szanse na item, niz wydac złoto na to zeby miec 5% wiecej gotowki w pojedynkach ;p

Editt:
    Skoro goodgame takie kochane i wprowadziło opcje hmm "werbowania gangu" to moze zamiast dawania gownianych bunusów, dalo by Bonus np 5% szansy na zadobycie wiekszej ilosci złota , naturalnie bonus za pieniadze, a nie za złoto ..
    Ostatnio edytowane przez Fumikoo ; 19.12.2011 o 13:10

Reprezentantka rodziny Zdrajcy.

Jestesmy okrutni, nie masz z nami szans , wiec lepiej poddaj sie poki mozesz ... bo kto nie jest z nami jest przeciwko nam, a kto jest przeciwko nam tego nie ma ;D

Kenshiro <3

darot6
    Gast
    jak sie zalogowalem 1 raz po aktualizacji to mialem wszystko w jezyku poslkim
    Ostatnio edytowane przez darot6 ; 19.12.2011 o 13:29

BACKUPBACKUP Awatar faybs
    Wykupiłem wszystkich 3 i g****..........
    Może by coś taniej?......

Consigliere Awatar umaga
    Mieszka w
    Swiat 3 Turkital
    ja mam wykupionych dwóch za kasę i nic ciekawego na razie się nie pojawiło ale zastanawia mnie czy tych dwóch wykupionych daje razem 4 % a trzech kupionych daje 6% szans itd. czy każdy na swój jakiś sposób daje tylko po 2 %

darot6
    Gast
    wlasnie, jak wyzej, ciekawe jak to jest z tymi procentami czy sie sumuja czy max 2%

najgorsza opcja to ta z 10% szans ze nie stracisz pieniedzy przy przegranym pojedynku, i tak nie wiesz czy ci pomoze, szkoda zlota

Początkujący
    Mieszka w
    Polska
    Te bonusy są tak ustawione aby te 5% najbogatszych graczy na światach po prostu górowało a Ja zwykły Obywatel RP nie może sobie pozwolić na takie wydatki :500 złota na odblokowanie 2 miejsc no i 12500 złota na kupno najlepszych postaci 12500+500=13000 na tydzień czyli kupując pakiet za 35zł to spokojnie starczy i zostanie 2000 na drobne wydatki.Ale te ceny są zbyt wygórowane ,więc zostaje przy 2% bonusiku(Ale marzyć warto )
    Kuba0113 Lvl217świat 4
    Hitman 4 Hire

Początkujący Awatar saXo98
    nie chce mi się tego czytac ale to troche bezsens jest i tak malo osob bedzie z tego korzystać (jak by coś więcej dawało albo mniej kosztowało to moze ;d)

Zaprasza

Consigliere Awatar umaga
    Mieszka w
    Swiat 3 Turkital
    Nie sądzę żeby mało jest wielu napaleńców małolatów z forsą tatusia którzy już widziałem powykupywali sobie 5 członków gangu i właśnie pod takich gostków GGS ostatnio robi aktualizacje a nas zwykłych graczy nie grających za złoto ma w czterech literach ale przecież to szwaby czego można było się spodziewać tylko tego że w końcu będą chcieli nas wydoić

darot6
    Gast
    tak to jest ze jak sie ktos wkreci w gre to zeby moc grac bedzie musail kupowac zloto, to juz bym chyba wolal zeby kazdy gracz placil co miesiac 10-15 zl i mogl korzystac z wszystkich opcji bez kupowania zlota, a zloto zeby bylo do kupienia za pieniadze dostepne w grze
    i tak np potrzeba zlota do odblokwaonai jakiejs rzeczy albo np do ataku wanted ktore kosztuje 625 zlota, to zeby ilosc zlota mozna bylo kupic za dana ilosc pieniedzy, do uzgodnienia
    Ostatnio edytowane przez darot6 ; 19.12.2011 o 18:34

Początkujący
    Mnie co innego ciekawi i postaram się odpisać jak mi się uda pewną rzecz zrobić ... otóż czym jest gwiezdny bonus. Domyślam się, że pewnie trzeba wykupić wszystkie sloty i je wypełnić - pytanie tylko czy jak wypełni się nimi ludkami za 17 k to czy mi wbije ten bonus?
    Paolo Facunda @ WWW 7

Consigliere Awatar umaga
    Mieszka w
    Swiat 3 Turkital
    Nie ponieważ musisz wykupić 5 członków gangu z gwiazdką wtedy dopiero sie aktywuje ten bonus za łatwo by było gdyby można było kupić tylko 5 kolesi za kasę i dostać bonus dla GGS to żaden interes

Początkujący Awatar SaruniaLove
    helloł, co prawda nie jestem studentką ; ) ale lubie dosadne stwierdzenia fumikoo bo oddają istotę rzeczy - najgorsza aktualizacja - z gangu na pewno nie będę w żadnym razie korzystać, bonusy są śmieszne a ceny .... dostosowane do warunków kuwejtu kataru czy arabii saudyjskiej. Niemcy z mojej rodziny kwitują to jednym średnio delikatnym słowem ( dla niezorientownych najbardziej popularne słowo w Reichu ; )
    pozdrowionka
    SaruniaLove @ WWW 7

Początkujący
    1.bonusy są śmieszne
    2.nie wiem po co wy kupujecie złoto na gang odrazu odlokujecie wszystkie gangi tyle na ile wam starczy,nie lepjej by było gdy by np:dać na rodzine,isc na wanteda ,szybciej wykonaci misje ,lub isc do sklepu i nowy towar wziąsc
    firma999 @ 6

Początkujący Awatar Nocna Zjawa
    Mieszka w
    warszawa
    siemka w tej chwili chyba odbywa się jakaś aktualizacja bynajmniej u mnie ciekawe czy coś się zmieni odnośnie cen tych postaci do werbunku jak tak to co z osobami które już je kopiły za te kosmiczne sumy zwrot złota ?
    jak dla mnie i tak te bonusy są bardzo niskie a mogli by wprowadzić np werbunek postaci stały wtedy kto wie nawet może bym się pokusił pozdrawiam
    Nocna Zjawa @ 1

Początkujący
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Mogliby zrobić np. 10% dodanych do statystyk za 20k pieniedzy i to by bylo lepsze niż 2% do itemow w misjach...
    Insane 32 poziom rodziny.
    Consigliere

Początkujący Awatar battlekacper
    Mieszka w
    Drygały
    Cytat Zamieszczone przez mascaleq Zobacz posta
    Mogliby zrobić np. 10% dodanych do statystyk za 20k pieniedzy i to by bylo lepsze niż 2% do itemow w misjach...
    popieram to

Consigliere Awatar umaga
    Mieszka w
    Swiat 3 Turkital
    Napewno nie pasuje nam twój ton wypowiedzi

Selektor Awatar dave
    Mieszka w
    DG
    Ton jest jak najbardziej sluszny

Chociaż jeden się przełamał...

*

Wchodzę na scenę, ring.
    Rozdaję karty jak Don King.

*

Consigliere Awatar umaga
    Mieszka w
    Swiat 3 Turkital
    Ton może tak ale słowa nie za bardzo jeżeli tylko tak potrafisz wyrażać emocje to gratuluje można to zrobić bez epitetów

Uprawnienia umieszczania postów