Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: dziekuje

Początkujący
    Mieszka w
    Pruszków

dziekuje

dziekuje wszystkim tym, ktorzy zawsze byli obok mnie, dziekuje nawet tobie amino ze pokazales na czym polega ta gra, i pomimo tego co pisales powiem ci jedno... empire to nie moj swiat.... dziekuje Magi, Mario, Szalupowi, Patrykowi, Carmago, Sandrze ze wspieraliscie mnie i broniliscie nawet jak mnie na grze nie bylo.. dziekuje Elicie, dziekuje Sich2 dziekuje Uzalowi za slowa otuchy i pelne poparcie, dziekuje wszystkim tym, ktorzy nigdy nie zwatpili we mnie... jednak ta gra nie jest dla mnie... mam nadzieje, ze nie bedzie pretensji .... ciesze sie ze wiekszosc z Was poznalam... jednak empire to nie moj swiat.... dziekuje i zycze Wam powodzenia

Niszczyciel Awatar pogromca131
    Mieszka w
    Rzeszów
    Cześć i chwała bohaterom Powodzenia na nowej drodze życia

oski1521
    Gast
    Kolejni odchodzą... Żegnam (*)

Początkujący
    Cytat Zamieszczone przez oski1521 Zobacz posta
    Kolejni odchodzą... Żegnam (*)
    No niestety.. tak jak w prawdziwym życiu starzy umierają, a młodzi się trzymają
    Dahaka @ pl 1

Gesperrt
    Cytat Zamieszczone przez jolkawmp4 Zobacz posta
    dziekuje wszystkim tym, ktorzy zawsze byli obok mnie, dziekuje nawet tobie amino ze pokazales na czym polega ta gra, i pomimo tego co pisales powiem ci jedno... empire to nie moj swiat.... dziekuje Magi, Mario, Szalupowi, Patrykowi, Carmago, Sandrze ze wspieraliscie mnie i broniliscie nawet jak mnie na grze nie bylo.. dziekuje Elicie, dziekuje Sich2 dziekuje Uzalowi za slowa otuchy i pelne poparcie, dziekuje wszystkim tym, ktorzy nigdy nie zwatpili we mnie... jednak ta gra nie jest dla mnie... mam nadzieje, ze nie bedzie pretensji .... ciesze sie ze wiekszosc z Was poznalam... jednak empire to nie moj swiat.... dziekuje i zycze Wam powodzenia
    hejka buziak wez wyluzuj co... jedyne co musisz zrobic to// skoro gra wymaga nakładów finansowych.. nakładów czasu.. oraz przybiera nieprzyjemnego smaku bo wszyscy zaczeli dbac o swoje. to wystraczy tylko tyle..naucz sie grac za darmo.. naucz sie minimalnym poswieceniem czasu robic wiecej niz ci co siedza po 24h.. i idiotycznie lataja na baronów...i wreszcie złoty srodek na "nieprzyjemny smak" to naturalnie poznanie mnie.... wtedy zmienisz poglad na wszytsko i wez ywluzuj co??:

bzuiak zebrowato

Uprawnienia umieszczania postów